Agencja SAR SARGSYAN CULTURAL ENTERTAINMENT zajmuje się edukacją i popularyzacją piękna kultur różnych narodów. Działalność Agencji obejmuje organizację imprez kulturalnych, przedstawień artystycznych, koncertów i wystaw, tłumaczenia oraz naukę języków obcych, a także organizację warsztatów i Master Class w zakresie sztuki scenicznej, muzyki wokalnej i instrumentalnej.

Agencja reprezentuje Polskę, prezentując utalentowane dzieci, młodzież i dorosłych z Polski na muzycznych i artystycznych międzynarodowych festiwalach i konkursach w różnych krajach.

SSCE jest organizatorem dwóch dużych wydarzeń artystycznych: Międzynarodowego Festiwalu i Konkursu Wokalnego „Vistula Sounds” oraz Międzynarodowego Festiwalu-Konkursu Solistów i Chórów „Vistula Sounds Classic”. Ważnym aspektem działalności Agencji jest także promocja Artysty Sara Sargsyana, śpiewaka (baryton liryczny).

Agencja SSCE współpracuje z różnymi międzynarodowymi stowarzyszeniami muzycznymi i jest ich oficjalnym przedstawicielem w Polsce.

 

SAR SARGSYAN CULTURAL ENTERTAINMENT jest otwarta na współpracę zarówno z prywatnymi osobami jak i instytucjami.