Drogie Przyjaciółki i Drodzy Przyjaciele! Jak obiecywaliśmy, rejestracja na Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Wokalny „Vistula Sounds” (II edycja) w Ciechocinku jest otwarta od 15 lutego 2023. Zgodnie z Regulaminem zamknięcie zgłoszeń nastąpi 1 maja 2023. Wszystkie szczegóły dotyczące Festiwalu są dostępne w zakładce „Vistula Sounds” na stronie Agencji SSCE: www.ce.sarsargsyan.com Tam również znajduje się karta zgłoszeniowa na uczestnictwo. Wszelkie informacje na stronie są w dwóch językach – polskim i angielskim. Będziemy wdzięczni za przygotowanie się do Festiwalu oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego starannie z uwzględnieniem wskazówek w Regulaminie i innych dokumentach festiwalowych znajdujących się na stronie. W razie wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym lub telefonicznym. Przypominamy, że pobyt w Ciechocinku przez wszystkie dni festiwalowe oraz obecność na wszystkich imprezach festiwalowych jest obowiązkowa z uwagi na charakter i specyfikę wydarzenia.

Mamy prośbę do naszych zagranicznych uczestniczek i uczestników. Mimo, iż udział w obu konkursach nie jest obowiązkowy, zachęcamy w miarę możliwości do uczestnictwa również w Konkursie Piosenki Polskiej. W razie potrzeby możemy pomóc w sprawie wyboru repertuaru, tekstów itp.
Prosimy śledzić wszystkie festiwalowe komunikaty również na stronie FaceBook oraz Instagram Festiwalu: https://www.facebook.com/VistulaSounds i https://www.instagram.com/vistulasounds .
Zapraszamy Wszystkich do uczestnictwa w naszym wyjątkowym Festiwalu "Vistula Sounds" w Ciechocinku.